Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRA: Muffy's Great Escape - skáču až ke hvězdám

Muffy's Great Escape
foto: Ondřej Pohl
 

Hledáte něco milého a nenáročného pro rozptýlení v předvánočním shonu? Pak jste na správné adrese - chopte se malého vajíčka a skákejte s ním až ke hvězdám.

12.12. 2006 13:44

Grafika se zde tvůrcům povedla. Může se vám sice zdát infantilní, ale svůj účel plní dokonale. Pokud vám něco připomíná a stále si nemůžete vzpomenout co, pak vězte, že podobně vypadal hrdina ze série Dizzy od Codemasters. Přiznám se, že jsem s ním strávil nejednu volnou chvilku, a tak jsem si při hraní i hezky nostalgicky zavzpomínal. 

Bohužel tady nenajdeme tak složitě promyšlený herní námět. Zde vám postačí poskakovat po plošinkách pořád nahoru. A to tak, abyste se nikdy nedostali pod spodní okraj záběru pomyslné kamery, protože by to znamenalo váš konec.

Námět se tak velice podobá další herní legendě Icy Tower. I když musím říct, že v něm bylo skákání daleko víc propracované, zvláště co se týče různých kombo bonusů atd.

Tady vás nic takového nekoná, a proto se o jakékoli povyražení nad rámec běžného skákání stará pouze zvyšující se rychlost a měnící se pozadí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář