Jdi na obsah Jdi na menu
 


HTC Kaiserzvětšit fotografii...

Novinky od HTC pro rok 2007

30.12.2006 Adam Novák
Tchajwanský výrobce přístrojů s operačním systémem Microsoft Windows Mobile připravuje pro příští rok několik novinek. O řadě z nich jsme vás již informovali, nyní přidáme informace o několika dalších.

Nejdříve si připomeňme již známé novinky HTC pro příští rok. Mezi ně patří dva komunikátory a také dva chytré telefony. Model s kódovým jménem Love (prodejní označení P3350) patří do již zavedené řady P, která patří komunikátorům. Další novinka Athena (prodejní označení X7500) je prvním produktem z nové řady X, která by měla zahrnovat netradiční zařízení s operačním systémem Windows Mobile Pocket PC Phone Edition.  

Informovali jsme vás i o dvou připravovaných smartphonech z řady S. Prvním z nich je model s kódovým označením Cavalier, který se bude prodávat jako S650. Tento chytrý telefon navazuje na model Excalibur (S620), přidává však podporu sítí třetí generace. Druhou novinkou z řady chytrých telefonů, o níž jsme již psali, je model s kódovým označením Vox (S710). Ten nabídne ve třídě chytrých telefonů netradiční z boku výsuvnou QWERTY klávesnici.

Dva nové komunikátory

To však nejsou všechny novinky které HTC v roce 2007 nabídne. Další na řadě je nový komunikátor s kódovým označením Kaiser. Jedná se o upravený již prodávaný model TyTN, který navíc nabídne vestavěný poziční systém GPS. Těšit se můžeme i na komunikátor s kódovým označením Elf, což bude jednoduchý komunikátor (200 MHz procesor, absence Wi-Fi), který zaujme Touchpadem. Ten umožňuje ovládat přístroj dotykem prstu.

HTC Kaiser HTC Elf
HTC Kaiser a Elf.

HTC mimo tyto přístroje připravuje i nástupce modelu Universal s VGA displejem a stejnou konstrukcí. Ten dostal kódové označení Omni. Další připravovanou novinkou je komunikátor s kódovým označením Panda. Jedná se o přístroj s QVGA displejem a procesorem taktovaným na frekvenci 400 MHz, který však nenabídne podporu pro sítě třetí generace.

Inovace ve smartphonech

Ve třídě S, která patří chytrým telefonům, HTC již připravuje nástupce prozatím nepředstaveného modelu Vox. Novinka dostala vzletné kódové označení Wings a stejně jako Vox bude mít z boku výsuvnou QWERTY klávesnici. Vylepšení spočívá v podpoře sítí třetí generace a ve vestavěném pozičním systému GPS. Ani tento smartphone však nenabídne dotykový displej.

HTC Wings Nástupce HTC Star Trek
HTC Wings a nástupce Qteku 8500.

HTC také připravuje nástupce tenkého chytrého véčka Star Trek (Qtek 8500). Novinka s doposud neznámým kódovým označením by měla dostat podporu sítí třetí generace a vestavěné GPS. Stylový design by měl zůstat zachován.

To pravděpodobně nejsou všechny novinky, které HTC v roce 2007 nabídne. Informace o dalších přístrojích však zatím nejsou k dispozici. I tak ale bude paleta HTC pro rok 2007 velmi pestrá a vybere si z ní každý zájemce o komunikátor nebo smartphone. Je pravděpodobné, že mnohé z novinek dorazí i na náš trh. Často ale se speciálním označením, které jim připraví operátoři. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář