Jdi na obsah Jdi na menu
 


Každý rok jeden Tony Hawk.

O osmém dílu Tonyho Hawka Project 8 se toho ještě moc neví, ale tvůrci z Neversoftu naslibovali, že to bude ten nejunikátnější, nejnabouchanější a nejrealističtější skateboardingový herní zážitek, jaký jste kdy viděli.


tony7

V tomhle díle bude více vedlejších misí, tajných oblastí a miniher než kdy jindy. Cílem hry je dostat se mezi osmičku nejlepších. A potom zaútočit na její tony2vrchol :) Můžete se těšit na nové prvky "Filmer" a "Photo Goal", v kterých budete muset provádět skateboardingové triky pro fotografování či podle pokynů kameramana.

tony1

Je zde nová i funkce PIP (picture-in-picture), která vám umožní v jednom okně sledovat hru a v druhém menším to, jak se právě natáčený film vypadá. Své umění exhibicionismu můžete předvést volně v ulicích města, kam si rozmístíte můstky a rampy a přitom vás budou pozorovat kolemjdoucí, kteří budou buď tleskat vašim úspěchům, nebo se posmívat neúspěchům.

tony3


Ale pozor! Celý Project 8 je poplatný fyzice, tak stačí nepatrně špatný pohyb a můžete se brzy setkat s matičkou zemí... :-)

tony6

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář